Начало Спорт Валери Божинов дебютира за новия си отбор

Валери Божинов дебютира за новия си отбор

1141

Българският футболист Валери Божинов изигра първи мач за хърватския Риека при загубата с 0:2 от немския Манхайм в контрола. Тимът е на подготовка в Португалия, а нападателят се присъедини към бъдещите си съотборници преди няколко дни. Все още 31-годишният футболист обаче няма официално договор с Риека.

Божинов направи доста добър мач и имаше няколко възможности да отбележи. Първото удобно положение бе в 13-ата минута, а две минути след това българинът затрудни максимално вратаря на противника от пряк свободен удар.

Манхайм поведе две минути преди края на първото полувреме, а през второто полувреме отбеляза още едно попадение.

предишна статияЦРУ: Китай е не по-малка заплаха за САЩ от Русия
следваща статияСоциалното министерство с нова инициатива за връщане на спецове от чужбина