Начало Спорт Бербатов се контузи и Керала падна тежко

Бербатов се контузи и Керала падна тежко

1082

Лош късмет споходи Димитър Бербатов и неговия Керала Бластърс в Индия. Българинът започна като титлуяр в четвърти пореден мач – гостуването на ФК Гоа. Той обаче още в третата минута получи контузия и след като поседя малко на терена, стана ясно, че няма да може да продължи. Българинът напусна накуцвайки. Впоследствие неговият отбор бе разгромен с 5:2.

Керала поведе в резултата с гол на Марк Сифнеос в седмата минута. Ману Лансароте обаче изравни в деветата, а в 18-ата отново той направи 2:1. В 31-вата минута Джакичанд Сингх изравни отново. След почивката Коро (48′, 51′, 55′) набързо записа хеттрик, което му се случва във втори пореден двубой, с което оформи разгрома.

За Керала това бе първо гостуване и първа загуба за сезона. ФК Гоа пък постигна трета победа.