Начало Спорт Бербатов игра 63 минути при нулево реми на Керала. Тимът му изпусна...

Бербатов игра 63 минути при нулево реми на Керала. Тимът му изпусна дузпа

1174

Димитър Бербатов игра малко повече от час за Керала Бластър при равенството 0:0 като домакин на Ченайин в мач от 17-ия кръг на индийското първенство. Българският футболист започна като титуляр за „жълтите“, но в 63-ата минута бе заменен от Карутхадаткуни.

Тимът на Дейвид Джеймс може да съжалява, че не успя да се поздрави с трите точки, тъй като в 53-ата минута получи дузпа, която обаче бе пропусната от Пекусон.

С този хикс Керала Бластър остава на 5-ото място във временното класиране с актив от 25 точки, като има само още един мач от редовния сезон. „Жълтите“ са на 1 точка от четвъртата позиция, даваща право за участие в плейофите. На нея се намира Джамшедпур, който е обаче с мач по-малко и при успех в неделя срещу Беналуру ще е сигурен за мястото си в плейофите.

Така на Керала и Бербатов остава само да се надяват на чудо тимът на Стив Копъл да допусне домакинска издънка.