Начало България Ректорът на УНСС присъди специални награди за инвестиция в благоприятни условия за...

Ректорът на УНСС присъди специални награди за инвестиция в благоприятни условия за бизнеса на церемонията „Администрация на годината“

59
Ректорът на УНСС присъди специални награди за инвестиция в благоприятни условия за бизнеса на церемонията "Администрация на годината"

Професор Димитър Димитров, ректор на УНСС, връчи специални награди за иновации в създаването на благоприятна бизнес среда по време на церемонията за „Администрация на годината“.

Като организатор на събитието, УНСС отличава институции, които допринасят за развитието на общността и бизнеса, обясни проф. Димитров. Търсим да наградим партньори, които са инвестирали усилия в създаването на благоприятни условия и в свързването на образованието с икономиката, подчерта той.

Община Костинброд спечели награда за развиващата се индустриална зона и подкрепата за бизнеса. „Общинската администрация е мощна машина за проекти и работа,“ каза кметът Трайко Младенов.

Ректорът на УНСС връчи специална награда и на Община Гоце Делчев за активната им роля в създаването на връзки между образованието и бизнеса на местно ниво. Кметът Владимир Москов изрази благодарност за признанието за отличното сътрудничество с УНСС. „Нашето сътрудничество е от полза за цялото общество, не само за общината,“ заяви той. „Трябва да бъдем внимателни и да търсим решения на проблемите на гражданите,“ допълни кметът.

Българската телеграфна агенция (БТА) беше удостоена с наградата „Администрация на годината“ от ректора на УНСС за дигитализация и иновации в политиките за подобряване на персонала.

По време на церемонията Венелина Гочева, управител на медийната група България, пожела на отличените да продължат да работят като добри администратори и да изложат наградите си на видно място, независимо дали са от общини, областни управления или министерства. „Когато се заемете с администрация, важният ви става само вашият проблем,“ каза тя. „Вие ще бъдете пазителите на добрата администрация, независимо от кой управлява.“