Начало Венко Сабрутев: Говорим на Борисов за обедняване на хората, а той – „ще ми пипнете ли ушичките“ Венко Сабрутев: Говорим на Борисов за обедняване на хората, а

Венко Сабрутев: Говорим на Борисов за обедняване на хората, а

Венко Сабрутев