Начало Новини Мениджърът на Тотнъм Анге Постекоглу призна, че загубата от Брайтън е най-лошата,...

Мениджърът на Тотнъм Анге Постекоглу призна, че загубата от Брайтън е най-лошата, откакто той е начело на тима

39

Мениджърът на Тотнъм Анге Постекоглу разкри, че представянето на отбора му във второто полувреме при загубата от Брайтън с 2:3 е било „неприемливо“, предаде АП.

„Шпорите“ водеха на почивката с 2:0, но след това допуснаха три гола само в рамките на 18 минути и пълен обрат. Според статистиката той е десети мач във Висшата лига, който Тотнъм губи, след като е повел с два или повече гола.

„Ужасна загуба за нас, но трябва да я приемем“, каза австралийският треньор. „Това е най-лошата загуба, откакто съм тук“, добави той.

„Неприемливо второ полувреме. Не бяхме дори близко до това, което трябва да бъдем. Бяхме увлечени от мача. Приехме съдбата си, но е трудно да го разберем, защото се случва за първи път, откакто аз съм тук. Платихме цената“, каза още Постекоглу.

В предишния си мач Тотнъм победи Манчестър Юнайтед с 3:0, като отборът получи много похвали за начина, по който игра.

„Проблемът е, че досега пътувахме твърде гладко. Но във футбола и в живота ще се препънеш, ако стигнеш много пред себе си, каза още философски мениджърът.

Английският национал Джеймс Мадисън призна, че отборът е „загубил напълно контрол върху мача“.