Начало Новини Андриан Краев игра цял мач при равенство на Каса Пиа в Португалия

Андриан Краев игра цял мач при равенство на Каса Пиа в Португалия

24

Българинът Андриан Краев бе титуляр и игра цял мач за своя тим Каса Пиа при домакинското равенство в Витория Гимараеш – 1:1 в двубой от седмия кръг на португалското футболно първенство.

Отборът на Каса Пиа заема осмо място във временното класиране с 8 точки след седем изиграни двубоя.

Краев и съотборниците му записаха второ поредно равенство, но вече четири срещи нямат поражение в шампионата. Лидер е Спортинг Лисабон с пълен актив от 21 точки.

Каса Пиа поведе с 1:0 в 39-ата минута след дузпа на бразилеца Касиано, а Витория Гимараеш стигна до точката с изравнително попадение в 49-ата минута, когато Жоао Гуларт си отбеляза автогол.

Съставът на Витория Гимараеш е четвърти в подреждането в Португалия с 13 точки в актива си.